STREFA NASZYCH
KLIENTÓW

Systemy wizualizacji informacji

Systemy wizualizacji informacji w oparciu o technologie LED firmy „LED Displays” przeznaczone są do wyświetlania dowolnych informacji tekstowych lub graficznych, takich jak:  numery linii i trasy dla pojazdów komunikacji miejskiej i międzymiastowej (busy, autobusy, tramwaje), informacje dla pasażerów, rozkłady jazdy autobusów i tramwajów, informacje drogowe, reklama.

Wielkość wyświetlaczy mogąca oscylująca od kilkanastu centymetrów do kilka metrów stwarza olbrzymie możliwości w prezentacji informacji w miejscach publicznych.

Technologia wykonania

W wyświetlaczach zastosowaliśmy najnowszą technologię LED (ang. Light Emitting Diode) opartą na super jasnych diodach eliptycznych o bardzo szerokim kącie świecenia. Technologia ta zapewnia duży kąt widzenia - napisy są czytelne z różnych stron, nie tylko z przodu wyświetlaczy. Zastosowane czujniki oświetlenia zapewniają automatyczne dostosowanie jasności wyświetlacza do aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Zapewnia to, że na naszych modułach wyświetlane informacje (tekstowe jak i graficzne) są doskonale widoczne zarówno w dzieÅ„ jak i w nocy. Dodatkowo układ regulacji jasności zapewnia redukcję poboru prądu, co wydatnie obniża koszty eksploatacji systemu.


               Wyświetlacze LED            
 dla komunikacji pasażerskiej 

W wyświetlaczach dla komunikacji pasażerskiej zastosowaliśmy najnowszą technologię LED (ang. Light Emitting Diode) opartą na super jasnych diodach eliptycznych o bardzo szerokim kącie świecenia. Technologia ta zapewnia duży kąt widzenia - napisy są czytelne nie tylko z przodu wyświetlaczy, ale i z boku. Zastosowane czujniki oświetlenia zapewniają automatyczne dostosowanie jasności wyświetlacza do aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Dzięki temu informacje wyświetlane na naszych modułach są doskonale widoczne zarówno w dzieÅ„ jak i w nocy.

Czytaj więcej...

         Elektroniczne Systemy        
        Informacji Pasażerskiej        

Elektroniczne tablice przystankowe i dworcowe produkowane są - w zależności od wymagaÅ„, jakie mają spełniać oraz specyfikacji zamówieÅ„ - na diodach przewlekanych najnowszej technologii LED (Light Emitting Diode) oraz diodach SMD.  Czujniki oświetlenia automatycznie dostosowują jasność wyświetlaczy do aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Opcjonalnie z tablicami sprzęgniety jest system zapowiedzi głosowej.

Czytaj więcej...

  Elektroniczne Wyświetlacze  
                  Reklamowe LED                 

Jednokolorowe wyświetlacze reklamowe  LED produkowane są na indywidualne zamówienia klientów. W wyświetlaczazh stosujemy diody eliptyczne o dużej jasności i w kolorystyce wybranej przez zamawiającego. Zastosowane czujniki oświetlenia zapewniają automatyczne dostosowanie jasności wyświetlacza do aktualnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu wyświetlane na naszych modułach informacje tekstowe i graficzne są doskonale widoczne w dzieÅ„ i nie oślepiają w nocy. Dodatkowo układ regulacji jasności zapewnia redukcję poboru prądu, co obniża koszty eksploatacji systemu.

Czytaj więcej...