STREFA NASZYCH
KLIENTÓW

Niniejsza strona internetowa oraz zamieszczone na niej treści mają charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. 

Ze względu na informacyjny charakter strony osoby, pragnące korzystać ze strony w innych celach niż uzyskanie ogólnych informacji o produktach, proszone są o bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy LED Displays. Dokładamy wszelkich staraÅ„, by prezentowane informacje  były aktualne i dokładne, jednak w żadnym wypadku nie należy ich wykorzystywać w zastępstwie informacji dostępnych u upoważnionych pracowników firmy.

Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian oraz poprawiania informacji zawartych  na stronie w dowolnym czasie i bez powiadamiania użytkowników. Zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów strony internetowej.

Zawartość strony oraz wszystkie jej elementy, w tym układ i znaki graficzne, sa chronione prawem autorskim. Wszelkie znaki towarowe, logo, zdjęcia stanowią własność firmy LED Displays lub osób trzecich. Ich używanie kopiowanie i/lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody właściwego podniotu jest niedozwolone.Zakład Elektroniczny

LED Displays