STREFA NASZYCH
KLIENTÓW

Firma LED Displays jest producentem nowoczesnych wyświetlaczy elektronicznych LED, opartych na polskiej technologii i wykonywanych w Polsce. Kontynuując działalność  ELMAR Serwis Sp.z o.o. - firma LED Displays udoskonaliła ofertę wdrażając do produkcji nowe, autorskie projekty. Aktualna produkcja oparta jest na bazie starannie dobranych i selekcjonowanych części i podzespołów.

Firma specjalizuje się w produkcji pojedyÅ„czych wyświetlaczy oraz całych zestawów do komunikacji pasażerskiej, dedykowanych zarówno do małych busów jak i do autokarów, oraz w produkcji tablic przystankowych i dworcowych.

Oferuje również, wykonywane na indywidualne zamówienia klientów, tablice reklamowe do wnętrz i na zewnątrz budynków, montowane jako pojedyÅ„cze wyświelacze lub w systemach tablic.

 Produkcja:
 Produkujemy oparte na nowoczesnych technologiach systemy informacji wizualnej ;
- wyświetlacze elektroniczne LED oraz moduły wspomagające (interfejsy IBIS , GPS, moduł zapowiedzi) przeznaczone do komunikacji pasażerskiej
- tablice reklamowe przeznaczone dla firm oraz prywatnych klientów.

 Serwis:
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyświetlaczy elektronicznych swojej produkcji. Oferujemy:
- Naprawy gwarancyjne - wszystkie produkty LED Displays objęte są 24-miesięczną gwarancją, z wyłączeniem uszkodzeÅ„ powstałych z winy wadliwego użytkowania.
- Naprawy pogwarancyjne
- Konserwacje
- Przeglądy wyświetlaczy elektronicznych w okresie gwarancji oraz w okresie pogwarancyjnym
- Pomoc w tworzeniu pierwszych wyglądów /logo firmy, linie autobusowe, reklamy/ - tablice są sprzedawane z instrukcją tworzenia bazy wyglądów oraz mają wgrane przykładowe wyglądy, na bazie których można tworzyć własne.

 Współpraca:
Wspólpracujemy z firmą SE-MA, która oferuje kasy fiskalne firmy EMAR Sp.J i zapewnia serwis sprzętowy oraz programowy, szkolenia w zakresie obsługi kas fiskalnych oraz wdrażania systemu sprzedaży biletów w oparciu o karty bezstykowe.  


**********

Zasady eksploatcji wyświetlaczy LED

Zewnetrzne wyswietlacze elektorniczne LED naszej firmy pracują w temperaturach od -20 do +70 stopni Celsjusza. Warunkiem bezawaryjnej pracy tablic zewnętrznych jest niewyłączanie zasilania w temperaturze poniżej 5 stopni Celcjusza, nawet jeśli tablica nie pracuje. Tablica w stanie spoczynku pobiera minimalną ilość prądu, co wystarcza by zapobiegać oblodzeniu i zawilgoceniu elementów elektronicznych. Tablice są odporne na niekorzstne warunki atmosferyczne, w tym deszcz i śnieg, jednak nie należy czyścić tablic bezpośrednim strumieniem wody

Zamówienia

***

Firma LED Displays produkuje wyświetlacze elektroniczne na zamówiene klientów starając się maksymalnie dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Termin wykonania zamówienia jest każdorazowo konsultowany z klientem i zależy od kolejności składanych zamówieÅ„ a w przypadku realizacji nowych wymagalności - od stopnia złożoności zamówienia.

Dostawa wyświetlaczy

***

Zamówiony towar jest wysyłany firmą kurierską na adres wskazany przez klienta. Przy duzych zamówieniach  firma LED Displays dostarcza towar własnym transportem.

Na zamówienie klienta dostawa tablic może być połączona z ich montażem w bazie klienta.