STREFA NASZYCH
KLIENTÓW

Serwis firmy LED Displays

Wszystkie produkty firmy LED Displays odjęte sa 24-miesięcznym serwisem gwarancyjnym oraz serwisem pogwarancyjnym. Tablice przystankowe dodatkowo objęte są w okresie gwarancyjnym przegladami kontronymi. Na życzenie klienta firma moze dokonywać przeglądów kontrolnych stanu technicznego wyświetlaczy równieżÂ po zakoÅ„czeniu gwarancji.

***

Serwis gwarancyjny

Wszystkie produkty firmy LED Displays odjęte sa 24-miesięcznym serwisem gwarancyjnym. Serwis gwarancyjny obejmuje uszkodzenia wyświetlaczy elektronicznych LED nie wynikające z winy uzytkownika i niewłaściwego użytkowania. Tablice autobusowe klient wysyła do firmy LED Displays na adres wskazany w zakładce KONTAKTY. Tablice przystankowe i dworcowe oraz tablice reklamowe o gabarytach uniemozliwiających ich demontaz i wysyłkę, są naprawiane w miejscu ich zainstalowania.


Zanieczyszczenie wnętrza tablic podczas niewłaściwego montażu, zawilgocenie elektroniki spowodowane długotrwałym odłączeniem tablic zewnętrznych od zasilania podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, samoistne przeróbki zasilania tablic itp. mogą spowodować uszkodzenia nie kwalifikujace się do napraw gwarancyjnych przed upływem dwuletniego okrsu gwarancji.

***

Serwis pogwarancyjny

Firma LED Displays zapewnia serwis pogwarancyjny obejmujacy wszystkie uszkodzenia tablic zgodnie z cennikiem napraw uwzględniającym aktualna cenę wymienianego elementu oraz zaołate za czas pracy według stawki godzinowei oraz opłate za dojazd wg kilometrówki.


Uszkodzenia i awarie tablic można zgłaszac telefonicznie lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT, a tablice z opisem uszkodzenia przesłacna adres firmy.

***

Przeglądy techniczne

Firma LED Dislays oferuje usługę okresowegoprzeglądu wyświetlaczy LED. Wskazane jest to szczególnie przy wyświetlaczach pracujących w trudnych warunkach atmosferycznych jak i w przypadku wyświetlaczy, których awaria jest uciążliwa dla osób korzystających z informacji wyświetlanych na tablicach, jak np. tablice przystankowe. 


Przeglady techniczne najlepiej jest dokonywać po okresie zimowym w celu elimnacji zagrożeÅ„ i przyczyn, które mogłyby sprzyjać powstawaniu usterek.