STREFA NASZYCH
KLIENTÓW

WYŚWIETLACZE ELEKTRONICZNE DLA KOMUNIKACJI PASAŻERSKIEJ 15/04/2016

Nasza firma jest producentem wyświetlaczy LED dla komunikacji pasażerskiej. Oferujemy jedno- i wielowierszowe tablice, zróżnicowane pod względem rozmiarów oraz rozdzielczości, w dwóch podstawowych typach: MASTER i SLAVE.

Różnorodność oferty pozwala na dopasowanie i montaż naszych wyświetlaczy - pojedynczych jak i w zestawach - praktycznie we wszystkich rodzajach pojazdów pasażerskich kołowych /minibusy, autobusy, trolejbusy/ oraz szynowych.

W przypadku tablic dla komunikacji pasażerskiej przenoszenie danych z komputera do wyświetlacza, /wyświetlaczy/  dokonywane jest najczęściej za pomocą pamięci masowej PENDRIVE. Po włożeniu PENDRIVE do gniazda USB programowanie tablicy odbywa się automatycznie. 
 

Menu ustawieÅ„ przewiduje obsługę tablic w języku polskim oraz angielskim, opcjonalnie na życzenie klienta możemy przygotować menu w innych językach. 
Wszystkie nasze produkty są produkowne w Polsce i objęte są 24-miesięczną gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Oprogramowanie na P.C. (edytor) stanowi integralną cześć oferowanego produktu i użytkownik nie ponosi z tego tytułu  dodatkowych kosztów.

Użytkownik może wprowadzać zarówno informacje tekstowe jak i graficzne. Jeśli tekst nie mieści się na wyświetlaczu, napis może być przewijany z regulowaną szybkością, ustawianą w edytorze  (oprogramowaniu).

Więcej aktualności


15/04/2016 ELEKTRONICZNE WYŚWIETLACZE REKLAMOWE
15/04/2016 ELEKTRONICZNE SYSTEMY INFORMACJI PASAŻERSKIEj