STREFA NASZYCH
KLIENTÓW

Strona internetowa firmy LED Displays oraz zamieszczone na niej treści mają charakter wyłącznie informacyjny  i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Informacji zawartych na stronie nie należy wykorzystywać w zastępstwie informacji dostępnych u pracowników Firmy.


__________________ ***  ___________________


WYŚWIETLACZE ELEKTRONICZNE DLA KOMUNIKACJI PASAŻERSKIEJ

Wyświetlacze LED dla komunikacji pasażerskiej produkowane są w dwóch typach: MASTER (M) i SLAVE (S). Wyświetlacze LED typu MASTER mają wbudowany sterownik i działają samodzielnie. Wyświetlacze LED typu SLAVE są sterowane tablicą MASTER lub sterownikiem zewnętrznym.

Wyświetlacze LED naszej firmy - na diodach przewlekanych o dużej jasności i szerokim kącie świecenia oraz na diodach SMD - są produkowane w Polsce a jakość wykonania sprawia, że są odporne na trudne warunki jakie stwarza eksploatacja pojazdów.

Wyświetlacze LED jednowierszowe  zostały zaprojektowane jako tablice przednie i boczne do busów, autokarów, pojazdów szynowych. Ze względu na małą wysokość umożliwiają ich montaż w niewielkich kabinach samochodowych, jednak raster 8 diod w pionie pozwala na wyświatlanie tylko jednej linijki tekstu.

czytaj

Wyświetlacze LED dwu- i wielowierszowe  zostały zaprojektowane - w zależności od rozmiarów i rastru - jako tablice przednie, boczne i tylne do busów i autokarów oraz pojazdów szynowych. Umożliwiają wyświetlanie informacji o celu i trasie kursu w dwóch lub trzech linijkach jednocześnie. Napisy w jednej z linijek mogą iść scrollem.

Czytaj

Wyświetlacze na matrycach LED ze względu na małe rozmiary doskonale nadają się jako dodatkowe tablice wewnętrzne do pojazdów samochodowych i szynowych. Mogą pokazywać informacje wyświetlane na tablicach zewnętrznych lub dodatkowe informacje dla podróżnych typu ZAPNIJ PASY, KONTROLA BILETÓW, a także datę i godzinę lub informacje reklamowe.

Czytaj

Sterownik STP1-0 umożliwia sterowanie tablicami /wyświetlaczami/ typu SLAVE. 

Dodatkowo sterownik obsługuje kasowniki i wyświetla komunikaty uruchamiane z przycisków wewnątrz pojazdu, np. BUS STOP, KONTROLA BILETÓW.

__________________ ***  ___________________

 ELEKTRONICZNE SYSTEMY INFORMACJI PASAŻERSKIEJ                                                                   

Elektroniczne systemy informacji pasażerskiej, projektowane są z uwzględnieniem indywidualnych wymagaÅ„ klientów i produkowane w Polsce z zastosowaniem nowoczesnych, autorskich technologii.

Tablice przystankowe jednostronne - umożliwiają wyświetlanie informacji dla pasażerów na ścianach budynków i wiat przystankowych.

Tablice przystankowe dwustronne  - mocowane na słupach bądź podwieszane na przystankach i peronach, pozwalają na wygodny odczyt informacji o odjazdach autobusów i pojazdów szynowych praktycznie z każdego miejsca przystanku.

Tablice dworcowe - służą jako rozkłady jazdy z możliwością zaprogramowania tygodniowych /np. dni powszednie, soboty i niedziele/ oraz sezonowych zmian /rozkład letni i zimowy, święta/.

__________________ ***  ___________________

ELEKTRONICZNE JEDNOKOLOROWE WYÅšWIETLACZE REKLAMOWE LED


Elektroniczne wyświetlacze reklamowe - jednokolorowe wyświetlacze LED w różnych wielkościach i o różnej rozdzielczości, z diodami w kolorach według wzornika - produkowane są na indywidualne zamówienia i dopasowane rozmiarami i kształtem do potrzeb zamawiającego. W zależności od przeznaczenia mogą być produkowane jako tablice wewnętrzne lub reklamy zewnętrzne.

Możliwy raster diod: 20, 25 i 31 mm w poziomie i pionie - w tablicach do reklamy zewnętrznej  oraz 10, 13 i 15 mm w poziomie i pionie - w tablicach do reklamy wewnętrznej.

Małe wyświetlacze wewnętrzne produkowane na diodach SMD mogą mieć raster mniejszy: 6x6 mm i 8x8 mm